Контактирајте не

Електричен копродукции од Кина, АД, LTD

Адреса

Индустриска зона Xiangyang градот Лиуши
Yueqing Град провинција hejеџијанг Кина

Е-пошта

Телефон

0086-13506671800
0086-577-62758168

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот
Сабота, недела: затворена

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја